Kontakt

Chcesz się z nami skontaktować? Posiadasz jakieś sugestie, chcesz umówić się na konsultację lub uzyskać odpowiedzi na pytanie? 

Skorzystaj z formularza poniżej.


Odpowiedź uzyskasz w ciągu maksymalnie 24h.

E-Mail:
info@kryptoprawo.pl
Kontakt:
tel.: +48 500 538 173

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wypełnij formularz:

Zgoda na przetwarzanie danych:

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Polityki ochrony danych osobowych DOSTĘPNEJ TUTAJ i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym.

Zgoda na marketing:
Wyrażam ponadto dobrowolnie i w sposób świadomy zgodę na przetwarzanie przez Dawida Jacoszek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Dawid Jacoszek Spekt Consulting ul. Korczaka 25/9 42-600 Tarnowskie Góry, REGON 362976210, moich danych osobowych w celu prowadzenia działań marketingowych, w tym przekazywania mi informacji o produktach i usługach oraz nowościach na stronie, przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionego celu, aż do cofnięcia wyrażonej zgody.

Nasz Zespół ekspercki:

2

Maciej Grzegorczyk

Prawnik, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych, absolwent Prawa i Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Prokurent Kancelarii LegalTec Hupajło & Partnerzy oraz lider zespołu Prawa Nowych Technologii.

Specjalizuje się w prawie handlowym oraz prawie nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem kryptowalut oraz ochrony danych osobowych.

Więcej

Zajmuje się obsługą przedsiębiorstw, w tym również serwisów internetowych, poprzez przygotowywanie regulaminów, planów marketingowych, polityk prywatności oraz wszelkiej innej niezbędnej dokumentacji.

6

Kamil Hupajło

Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, absolwent Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.

W 2015 roku uzyskał wpis na listę radców prawnych. Certyfikowany mediator gospodarczy.

Partner Zarządzający w Kancelarii LegalTec Hupajło & Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska.

Więcej

W swojej pracy zawodowej wielokrotnie obsługiwał międzynarodowe korporacje biznesowe, jak również opracowywał kompleksową strategię i dokumentację dla całych procesów restrukturyzacyjnych podmiotów gospodarczych i grup kapitałowych, procesów inwestycyjnych, w tym procesów z elementami emisji i obrotu papierami wartościowymi. Obsługa z zakresu nowych technologii obejmowała także doradzanie przedsiębiorcom działającym w branży internetowej, w tym analizę i tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu internetowego.

Biorąc udział w latach 2013-2015 obsłudze prawnej Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, obsługiwał twórców i artystów i brał udział w obsłudze prawnej dużych procesów kulturalnych.

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w szczególności w zakresie bieżącej obsługi innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych oraz dużych sporów sądowych, a także w prawie kontraktów, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii praw własności intelektualnej.

1

Marek Warski

Doradca podatkowy (nr wpisu 05677) z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zajmuje się obsługą przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych głównie z branży technologicznej oraz finansowej.

Więcej

Specjalizuje się w identyfikacji oraz ograniczaniu ryzyka podatkowego w działalności gospodarczej oraz dochodów osób fizycznych z uwzględnieniem ochrony majątku.

Przy planowaniu i realizacji zadań wykorzystuje rozwiązania prawne zarówno krajowe jak i innych państw.

Jako pełnomocnik w postępowaniach podatkowych i sądowych wspiera przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem.

rk_200x200

Rafał Kufieta

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2006 r. prowadzi własną Kancelarię. Aplikację radcowską ukończył w roku 2011.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów opartych o strukturę MLM (Multi-Level Marketing). Wielokrotnie doradzał oraz wykonywał audyty prawne dla podmiotów zewnętrznych zajmujących się marketingiem sieciowym.

Więcej

Zajmuje się tworzeniem strategii oraz planów marketingowych dla firm. Jako pełnomocnik w trwających postępowaniach sądowych, doradza oraz wspiera Klientów swoją wiedzą.

Prywatnie pasjonat kryptowalut oraz rozwiązań opartych o technologię blockchain.

dj_200x200

Dawid Jacoszek

Specjalista ds. restrukturyzacji oraz rejestracji spółek offshore.

W praktyce zawodowej wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas studiów na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Prawo oraz przy obsłudze przedsiębiorstw w zakresie działań zmierzających do ochrony oraz zabezpieczenia ich majątku.

Więcej

Specjalizuje się w prawie nowych technologii. Zajmuje się tworzeniem odpowiedniej strategii przy rejestracji spółek zarówno krajowych, jak i spółek offshore (z ang. poza lądem), czyli spółek zagranicznych, często w tzw. rajach podatkowych.

Usługi doradcze świadczą

 

  • LegalTec Hupajło & Partnerzy Kancelaria Adwokacko-Radcowska, ul. Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław
    Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 723059, NIP 8982241949
  • Doradztwo Podatkowe Marek Warski, Oddział: ul. Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław, NIP 7441001110