O blockchain

O tokenizacji w mediach

1 czerwca 2020

W ostatnim czasie promując model biznesowy tokenizacji w Szwajcarii zamieszczono artykuły na ten temat w portalach e-hotelarz.pl oraz comparic.pl. Zachęcam do przeczytania u źródła, bądźWięcej »

Inwestycje – tokenizacja z wykorzystaniem kapitału ze Szwajcarii

19 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, Jeśli weszliście na tę podstronę, to znajdziecie tu opis metody tokenizacji (cyfryzacji) majątku, którym może być nieruchomość czy przedsiębiorstwo, z wykorzystaniem kapitału zeWięcej »

Stanowisko KNF odnośnie tokenizacji

15 kwietnia 2020

W ostatnim zauważamy coraz większe zainteresowanie tokenami typu Security, które przyciągają uwagę osób związanych nie tylko z rynkiem kryptowalut, ale także z bardziej tradycyjnymi branżami,Więcej »

Co należy wiedzieć o blockchain?

15 kwietnia 2020

Żeby zrozumieć czym jest blockchain, należy zapoznać się z podstawami kryptografii. Kryptografia z greckiego to ukryte słowo. Jest to dziedzina wiedzy o przekazywaniu informacji wWięcej »

Szwajcaria i regulacje dot. kryptowalut

15 kwietnia 2020

Powszechnie przyjęte stereotypy dotyczące Szwajcarii to są jej neutralność polityczna oraz mocne powiązanie tego państwa z rozwiniętymi sieciami bankowymi i  obrotem pieniężnym. Dzięki nowoczesnemu sektorowiWięcej »

Czym jest tokenizacja?

15 kwietnia 2020

Tokenizacja jest to formą cyfryzacji (ujęcie czegoś w wersji elektronicznej)  jakiegoś aktywu (może to być biznes, nieruchomość, rzecz ruchoma, a nawet osoba)  opartej na zdecentralizowanejWięcej »