Szkolenie „Bezpieczny i legalny obrót kryptowalutami w internecie” – nasz kolejny ekspert

Dodane przez | Polska, Prawo

Szkolenie organizowane przez nasz portal (27 kwietnia 2018 r.) poprowadzą eksperci i znawcy tematu. Jeden z bloków tematycznych będzie poświęcony kwestiom podatkowym.

Poniżej przedstawiamy Wam kolejnego z naszych prelegentów, który poprowadzi część szkolenia dotyczącą podatkowych problemów przy rozliczaniu walut wirtualnych.

Marek Warski to doradca podatkowy (nr wpisu 05677) z ponad 20-letnim doświadczeniem. Studiował na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się obsługą przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, w tym głównie firm z branży technologicznej oraz finansowej.

Marek Warski specjalizuje się w identyfikacji oraz ograniczaniu ryzyka podatkowego w działalności gospodarczej oraz dochodów osób fizycznych z uwzględnieniem ochrony majątku. Przy planowaniu i realizacji zadań wykorzystuje zarówno krajowe rozwiązania prawne, jak i te obowiązujące w innych państwach. W postępowaniach podatkowych i sądowych – jako pełnomocnik – wspiera przedsiębiorców swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Last modified: 24 kwietnia 2018