O blockchain

Szkolenie z kryptowalut?

KryptoAML – szkolenie z zakresu walut wirtualnych

13 października 2021

Handlujesz na Binance lub świadczysz usługi jako kantor kryptowalut? Przeprowadzasz tokenizacje lub zajmujesz się walutami cyfrowymi? Końcem października 2021 roku czeka nas nowelizacja Ustawy oWięcej »

Rejestr działalności w zakresie walut wirtualnych

Nowy rejestr – działalność w branży walut wirtualnych tylko po uzyskaniu wpisu?

8 października 2021

W ostatnim czasie zgłasza się do mnie wielu klientów z zapytaniem o najnowszy projekt opublikowany przez Ministerstwo Finansów. Nowe rozporządzenie będzie obowiązywać od 31 październikaWięcej »

Czy wiesz w jaki sposób rozliczać podatki z kryptowalut?

Jak rozliczyć zyski z kryptowalut?

1 października 2021

Przychód z kryptowalut generuje konieczność rozliczenia się z podatku. Wiele osób ma w tej kwestii nadal wiele wątpliwości. Kryptowaluty stanowią odrębne źródło przychodów w stosunkuWięcej »

Jak założyć kantor kryptowalut?

Jak założyć kantor kryptowalut?

29 września 2021

Założenie takiego kantoru wbrew pozorom nie jest wcale takie trudne. Wiele osób decyduje się na inwestycje z pomocą kryptowalut, a do tego będzie konieczna walutaWięcej »

Jak uniknąć blokady konta bankowego na binance?

Blokada rachunku bankowego

21 września 2021

Coraz częściej trafiają do mnie sprawy, w których klienci przedstawiają problem związany z zablokowanym rachunkiem bankowym. Zwykle spotyka to osoby zajmujące się handlem p2p naWięcej »

Kryptowaluty w Polsce i Wielkiej Brytanii

Polska vs Wielka Brytania – gdzie kryptowaluty są korzystniej uregulowane?

17 września 2021

Branża aktywów cyfrowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Wynika to z tego, że kryptowaluty są jedną z najbardziej korzystnych alternatyw w stosunku do lokat bankowychWięcej »