O blockchain

Tokenizacja w ZEA

Selfmaker – w jaki sposób skutecznie tokenizować swój projekt?

27 lipca 2021

W praktyce nie ma jednego 100% skutecznego sposobu tokenizacji. Wyobraź sobie, że masz świetny pomysł na projekt lub rozwój swojego biznesu. Problemem jest jednak najbardziejWięcej »

Tokenizacja w spółce offshore

Tokenizacja przez spółki offshorowe

20 lipca 2021

Pomimo ogromnego wzrostu zainteresowania technologią blockchain, na rynku polskim nadal brakuje doświadczenia praktycznego w tej tematyce. W zakresie prawnych aspektów ciężko bowiem wyróżnić jeden przejrzystyWięcej »

Czym są tokeny?

Czym są tokeny, papier wartościowy, instrument finansowy i znak legitymacyjny?

13 lipca 2021

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami na obszarze kryptowalut, obligacji bądź aktywów cyfrowych, to nie możesz przejść obojętnie obok tych pojęć. W praktyce pozwalają one zrozumieć poWięcej »

Tokenariusze i bezpieczeństwo

Zabezpieczenie tokenariuszy przy tokenizacji

6 lipca 2021

Aktywa cyfrowe na przestrzeni kilku ostatnich lat stanowią temat numer jeden z perspektywy zarówno firm, jak i inwestorów. Szukasz kapitału na rozwój przedsiębiorstwa lub funduszyWięcej »

jak działa portfel kryptowalutowy?

Czy wiesz czym jest i jak działa portfel kryptowalutowy?

29 czerwca 2021

Celem prawidłowego zrozumienia problematyki portfeli kryptowalutowych należy wspomnieć o modelu przesyłania kryptowalut w sieci. O co chodzi? Osoba A w celu wysłania osobie B kryptowalutWięcej »

SCAM

SCAMY I piramidy finansowe – jak nie dać się oszukać?

22 czerwca 2021

Obecnie co raz skuteczniej wykorzystuje się nieuwagę konsumentów szukających alternatywnych sposobów zarobku czy ofert inwestycji środków. Ogromną popularność zyskały platformy inwestycyjne kryptowalut, zbiórki crowdfundingowe czyWięcej »